Kviečiame į 2017 m. lapkričio 24 d. Vilniaus universiteto (Universiteto g. 3, Vilnius) Mažojoje auloje vyksiančią jau beveik tradicine tampančią tarptautinę mokslinę-praktinę Lietuvos Epileptologijos draugijos organizuojamą konferenciją „Epilepsija – 2017”.
Konferencijoje pranešimus skaitys prof. Peter Wolf (Dianalund, Florianopolis, Danija), prof. Phil Smith (Kardifas, JK) ir dar Lietuvoje nebuvęs prof. Philippe Kahane (Grenoblis, Prancūzija). Pagrindinės pranešimų temos – kaktinių epilepsijų klinikinė išraiška, diagnostika ir gydymas, priepuolių remisija, staigios mirtys sergant epilepsija. Antroje renginio dalyje planuojame atvejais paremtą mokymą, kurio metu bus pristatomos mokslo ir praktikos naujienos, naujos diagnostikos ir gydymo galimybės.
Po to vyks Lietuvos epileptologijos draugijos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas.

Preliminarinė programa čia.

Konferencija LED nariams, sumokėjusiems nario mokestį ir užsiregistravusiems iš anksto – nemokama. Ne LED nariams dalyvavimas mokamas – visiems medikams 20 Eurų.

* Dalyviams bus išduodami 8 val. tobulinimosi pažymėjimai.
* Pažymėjimai bus išduodami tik konferencijos dieną. Pasibaigus konferencijai, t.y. kitą dieną, visi pažymėjimai yra anuliuojami.
* Atsiimant pažymėjimus, privaloma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
* Norintys dalyvauti kviečiami registruotis iki lapkričio 15 dienos.
Tel. 8648 85477; 8 610 27550; el. p. epilevilnius@gmail.com; egle.navickiene@santa.lt.

Įrašo autorius Neurologijos seminarai