Gerbiami kolegos,

Įsibėgėjant pavasariui, skubame Jums visiems pranešti, kad ne už kalnų ir vasara. O ji Lietuvos neurologams nuo 2003 m. neįsivaizduojama be kasmetinės neurologų vasaros mokyklos. Su jomis jau užaugo visa neurologų karta. O šie metai neeiliniai – pažymėsime gražų šio neurologų renginio jubiliejų, jau 20-jį kartą susiburdami kartu. Gyvos neurologų vasaros mokyklos tradicijos neįveikė net COVID-19 ligos iššūkiai, taigi, tikėkimės, kad ji nepalūš ir šiemet, pasaulį purtant jau kitoms negandoms.

2003 m. pirmoji šviesaus atminimo prof. V. Budrio įkvėpta neurologų mokykla vyko Juodkrantėje, todėl smagu ir simboliška, kad jubiliejinė 20-ji Lietuvos neurologų mokykla-konferencija šių metų birželio 17-19 d. vėl grįš prie Baltijos jūros ir vyks Klaipėdoje, „Kultūros fabrike“. Konferencija vyks hibridiniu būdu – negalintys atvykti galės ją stebėti nuotolinėmis priemonėmis, tačiau visus galinčius ir norinčius kviečiame atvykti į Klaipėdą ir dalyvauti „gyvai“!

Organizatoriai – Lietuvos neurologų asociacija ir Lietuvos vaikų neurologų asociacija – jau dėlioja programą. Stengsimės, kad joje netrūktų ir mokslo naujienų, ir diskusijų praktiniais klausimais, ir jaunųjų neurologų pranešimų, ir šviesių prisiminimų.

Kviesime artimiausius neurologų ir vaikų neurologų draugus – neurochirurgus, psichiatrus ir kt. Planuojamos sesijos ir pranešimai, skirti migrenai, išsėtinei sklerozei, vaikų neurologijos klausimams, neurologijos istorijos ir meno atspindžiams, retoms neurologinėms ligoms ir kt., turėsime lektorių iš užsienio, pristatysime įdomius klinikinius atvejus. Ir, žinoma, visus garsiai neišsakytus rūpimus klausimus galėsime aptarti neformalioje aplinkoje.

Iki susitikimo jubiliejinėje 20-oje Lietuvos neurologų vasaros mokykloje!

Pagarbiai,

Prof. Dalius Jatužis
LNA prezidentas


VIETA
Kultūros fabrikas
Bangų g. 5 A, Klaipėda.


PROGRAMA


REGISTRACIJA

https://fienta.com/lt/20-oji-lietuvos-neurologu-vasaros-mokykla
Dalyvavimas galimas tik iš anksto užsiregistravus. Ankstyvoji registracija vyks iki 2022 m. birželio 1 d. Vėliau mokestis brangs. Registracijos mokestį galima sumokėti banko kortele arba pavedimu pildant registracijos formą.
Registracijos pabaiga: 2022 m. birželio 16 d. (imtinai)


Į GYDYTOJO / REZIDENTO / SLAUGYTOJO / STUDENTO REGISTRACIJOS MOKESTĮ ĮSKAIČIUOTA:
• Dalyvavimas mokslinėje programoje ir parodoje konferencijos vietoje
• Kavos pertraukos ir pietūs
• Socialinė programa ir vakarienė penktadienio ir šeštadienio vakare.
• Nakvynė (-s) viešbutyje (jei pasirinktas atitinkamas registracijos mokestis)
• Dalomoji medžiaga
• VU pažymėjimas

Į SLAUGYTOJO VIENOS DIENOS MOKESTĮ ĮSKAIČIUOTA:
• Dalyvavimas konferencijoje gyvai 06 18 d.
• Kavos pertraukos ir pietūs 06 18 d.
• Dalyvavimas vakarienėje 06 18 d.
• VU pažymėjimas

Į DALYVAVIMO NUOTOLINIU BŪDU REGISTRACIJOS MOKESTĮ ĮSKAIČIUOTA:
• Dalyvavimas konferencijoje nuotoliniu būdu
• VU pažymėjimas tik išklausius visą renginio transliaciją.


APGYVENDINIMAS
Dalyviai bus apgyvendinti šiuose viešbučiuose: Navalis, Old Mill, Klaipėda, Bohema. Visi viešbučiai yra įsikūrę 10-20 min atstumu (einant pėstute) nuo konferencijos vietos. Pasirinkus apgyvendinimą dviviečiame kambaryje, dalyviai bus suskirstyti kambariuose po 2 su kitais renginio dalyviais.


PAŽYMĖJIMAI
Konferencija skirta įvairių specialybių gydytojams bei bendrosios praktikos slaugytojams. Visiems dalyviams, kurie dalyvaus gyvai arba nuotoliniu būdu arba peržiūrės video įrašus po renginio, el. paštu bus išsiųsti Vilniaus universiteto pažymėjimai. Sąrašą specialybių, kam skirta konferencija, rasite ČIA


PRISIJUNGIMAI PRIE TRANSLIACIJOS:
Informuojame, kad prisijungimai prie transliacijos platformos nuotoliniu būdu dalyvaujantiems dalyviams bus išsiųsti el. paštu likus vienai dienai iki konferencijos pradžios. Jei prisijungimų iki nurodyto laiko negavote:
– prašome patikrinti savo el. pašto “šiukšlių” (ang. “spam”) aplanką;
– prašome patikrinti, ar registruojantis nurodėte teisingą el pašto adresą;
– prašome susisiekti su konferencijos sekretoriatu.


VIDEO ĮRAŠAI
Po konferencijos dalyviams bus sudaryta galimybė peržiūrėti pranešimų įrašus. Daugiau informacijos apie tai pranešime po renginio.


RĖMIMO GALIMYBĖS
Kviečiame kompanijas prisidėti prie konferencijos tampant jos rėmėju.


Rėmėjai

Generaliniai rėmėjai:


Didieji rėmėjai:

Rėmėjai:

 

 

 

 

 


KONFERENCIJOS SEKRETORIATAS
Seven Tips | Konferencijų ir renginių agentūra
Juridinis asmuo: UAB „Kalanis“
konferencija@seventips.lt
+370 699 77064

Įrašo autorius Neurologijos seminarai